25 czerwca zakończył się rok szkolny 2020/2021. Niewątpliwie był to najbardziej osobliwy czas, jaki przyszło nam przeżyć – czas, w którym pracowaliśmy w trzech systemach nauki: stacjonarnie, zdalnie i hybrydowo, w którym walczyliśmy z pandemią i oczekiwaliśmy na wynalezienie szczepionek przeciw covid. Na szczęście udało nam się przetrwać wszelkie trudności i pomyślnie dotrwać do wakacji. W ich radosny nastrój wprowadziła wszystkich zgromadzonych w sali gimnastycznej członków grona pedagogicznego, uczniów, przedstawicieli rodziców  oraz gości, w tym p. Bożenę Kapuściak – Wiceprzewodniczącą Rady Miasta klasa IV a, prezentując przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni – p. Joanny Skowron oraz p. Marty Pytel program artystyczny, który uświetnił uroczystą akademię kończącą rok szkolny. Wcześniej społeczność szkolna wzięła udział we Mszy św. odprawionej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przez naszych duszpasterzy, w czasie której piękne i pouczające kazanie wygłosił ks. Piotr.  Wszystkim pracownikom szkoły, uczniom oraz ich bliskim życzymy spokojnych, zdrowych, bezpiecznych i udanych wakacji!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Spotkania z rodzicami – wrzesień 2022r.
Spotkanie z policjantem
Bierzemy udział w akcji „Narodowe Czytanie”
Wakacje na sportowo