W piątek 26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 20219/2020. Z uwagi na pandemię nie było tradycyjnej akademii, uroczystych podziękowań i kwiatów, ale emocje towarzyszące temu wydarzeniu – wdzięczność wobec nauczycieli, duma z osiągniętych sukcesów i radość z powodu rozpoczynających się wakacji były takie jak zawsze – ogromne. Szczególną satysfakcją napawał wszystkich fakt, że mimo utrudnień związanych z nauką zdalną wielu uczniów osiągnęło wysokie wyniki i otrzymało świadectwa z paskiem, wielu mogło się też pochwalić sukcesami w sporcie i  udziałem w organizowanych w szkole przed 11 marca, a potem online konkursach. Wszystkim dzieciom na początku lata życzymy udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty
Wyniki naboru na wolne stanowiska pracy
Wyniki naboru na wolne stanowiska pracy
Z życzeniami na zakończenie roku szkolnego
Pożegnanie absolwentów szkoły