W środę 19 czerwca zakończył się rok szkolny 2018/2019. Z tej okazji, jak co roku,  społeczność naszej szkoły wzięła udział we Mszy św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na os. Dzików. Celebrował ją ksiądz proboszcz Jan Zając, zaś piękne kazanie wygłosił ks. Piotr Gaj. Po nabożeństwie uczniowie, ich bliscy, dyrekcja i grono pedagogiczne udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyła się oficjalna część uroczystości. Wsłuchaliśmy m.in. przemówień p. Dyrektor Ewy Lipińskiej – Mikrut oraz p. Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Tarnobrzeg Bożeny Kapuściak. Wręczono również dyplomy i nagrody młodzieży działającej w Samorządzie Uczniowskim, wolontariuszom i laureatom ważnych konkursów, w tym zdobywcy zaszczytnego tytułu „Osobowości roku”. Później obejrzeliśmy pogodny program artystyczny, podsumowujący miniony rok szkolny oraz kierujący nasze myśli ku wymarzonym przez wielu wakacjom. Przygotowała go klasa VI „c” pod kierunkiem swojej wychowawczyni – p. Honoraty Jabłońskiej – Żak. Na koniec wszyscy udali się do klas, gdzie uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa, a wielu także nagrody książkowe. Wszystkim dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Konkurs „Bezpieczne wakacje” rozstrzygnięty
Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości
PIECZEMY SZARLOTKĘ
„Miejsca pamięci”