W ostatnią niedzielę 13.06. odbył się XL Bieg Siarkowca im. Kazimierza Sławka w Tarnobrzegu. Rozegrano konkurencje dla dzieci i młodzieży, bieg na 2 km dla wszystkich chętnych i bieg główny na 10 km. Emilia Nawrot z klasy VIII a aż dwa razy stanęła na podium (bieg na 1000 m i 2 km). Także Dawid Zakrzewski VIII a wystartował na dwóch dystansach: 1000 m i 2 km. Wsparciem dla naszych uczniów była P. Agata Wieczorek, która na dyst. 10 km zajęła 2. miejsce w kat. wiekowej oraz miano najlepszej tarnobrzeżanki i najlepszej zawodniczki z powiatu.

Ogromne gratulacje dla Emilki i Dawida! Najlepsze motto na dalsze sukcesy biegowe i nową drogę to:

„Wymagające od siebie, choćby inni od was nie wymagali” – Jan Paweł II.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Spotkania z rodzicami – wrzesień 2022r.
Spotkanie z policjantem
Bierzemy udział w akcji „Narodowe Czytanie”
Wakacje na sportowo