Znane są już wyniki konkursu plastycznego „Autyzm – tacy sami…”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu oraz Stowarzyszenie „Integra”.

Temat nie najłatwiejszy, ale zaowocował dużym zainteresowaniem tarnobrzeskich uczniów szkół podstawowych.

Warto tu zaznaczyć, że jury oceniające zgłoszone prace pod uwagę brało przede wszystkim samodzielność, a dopiero potem: pomysłowość, walory artystyczne, estetykę wykonania oraz oryginalność wykorzystanych materiałów.

I miejsce – Alicja Kolasa, Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu

II miejsce – Paulina Kawęcka, Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu

III miejsce – Michalina Tworek, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Weronika Kuliga, Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

Alicja Burek, Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

Amelia Witczak, Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu

Hanna Lis, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Oliwia Jagiełło, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji.