Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej został przeprowadzony konkurs literacki w naszej szkole. Uczniowie klas IV – VIII zmierzyli się z pisaniem wierszy o swoich nauczycielach. Wydawałoby się, że temat wcale nie łatwy, a nasza młodzież jak zwykle miło nas zaskoczyła. Wpłynęło ponad sto wierszy. Wszystkie prace zostały wyeksponowane na tablicach dla całej społeczności szkolnej. Dzięki Radzie Rodziców, zakupiono nagrody dla 20 najlepszych wierszy.

Laureatami zostali: Laura Kolano 6a, Maja Czajka 8b, Jakub Sitek 4a, Mateusz Kępa 6a, Zuzia Firlej 4b, Kacper Wiatros 7a, Rozalia Chmielowiec 6b, Gabryś Bednarz 6a, Zosia Puk 5a, Oliver Gac 6a, Emilia Pieprzyk 6a, Franek Kmiecik 5b, Nikola Więckowska 4c, Krystian Piskur 4b, Nikola Wojciechowska 6b, Jan Samołyk 5a, Ola Zawiska 7a, Oliwer Więckowski 7a, Natalia Wojciechowska 6b, Igor Słodowik 6b. Pozostali uczniowie otrzymali słodki upominek za udział w konkursie.

autor: Katarzyna Słoma

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Konkursy rozstrzygnięte
Z sercem do zwierząt
Dofinansowanie biblioteki szkolnej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa