Słoneczna pogoda, wysoka temperatura i doskonale warunki do żeglowania zachęciły uczniów klasy 8b, wraz z wychowawcą, do spędzenia piątkowych zajęć nad jeziorem tarnobrzeskim. Nasza najstarsza klasa uczestniczyła w zajęciach, organizowanych przez Grupę Woda, podczas których pływali po jeziorze i zapoznawali się z zasadami żeglowania. Miło spędzony czas nad wodą urozmaicono pieczeniem kiełbasek, grą w piłkę i siatkówkę.

Celem wycieczki była integracja klasy, aktywnie spędzenie wolnego czasu oraz zaszczepienie sympatii do żeglowania. Uśmiech i radość na twarzy uczniów pokazują, że wszystkie postawione cele zostały zrealizowane. 🙂

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Konkursy rozstrzygnięte
Z sercem do zwierząt
Dofinansowanie biblioteki szkolnej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa