W dniach 30 – 31 maja 2019 r. uczniowie klasy V „c” wybrali się pod opieką wychowawczyni – p. Moniki Bieniek oraz nauczyciela historii – p. Renaty Wiśniewskiej na dwudniową wycieczkę do Krakowa, Pieskowej Skały i Ojcowa. Łącząc zwiedzanie ważnych dla naszego kraju miejsc, tj. Wawel, Rynek Główny i kościół Mariacki w Krakowie oraz zamek w Pieskowej Skale z aktywnym wypoczynkiem w parku wodnym i na szlaku wiodącym do Groty Łokietka młodzież w ciekawy sposób poszerzyła swoją wiedzę, a także zregenerowała siły przed czekającą ją końcówką roku szkolnego. Był też czas na integrację i rozmowy do późnego wieczora, czyli to, co dzieciaki lubią najbardziej …

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
IV Tarnobrzeski Bieg Solidarności Z Osobami Chorującymi Na Schizofrenię
Wycieczka do Sandomierza
ŚWIĘTO MUZYKI