Tuż przed rozpoczęciem wakacji uczniowie klasy IV „c” pod opieką wychowawczyni p. Moniki Bieniek oraz p. Renaty Wiśniewskiej odwiedzili niezwykłe miejsce – „Farmę iluzji”. Ten znajdujący się w pobliżu Dęblina  magiczny zakątek urzekł nas nie tylko uroczym położeniem wśród lasów, ale przede wszystkim liczbą atrakcji, które oferuje odwiedzającym. Co najważniejsze umiejętnie połączone są tu beztroska zabawa oraz podawana w sposób łatwy i przyjemny nauka, zwłaszcza wiedza o zjawiskach optycznych i historii starożytnej. Jeśli jesteście ciekawi, jakie fantastyczne doznania stały się naszym udziałem, obejrzyjcie zrobione przez p. Renatę zdjęcia. Zapraszamy do galerii!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Spotkania z rodzicami 21-22. 11.2018
Konkurs ‘Spelling Bee’
Independence Day czyli Dzień Niepodległości po angielsku
„Tarnobrzeskie drogi do Niepodległej”