Tuż przed rozpoczęciem wakacji uczniowie klasy IV „c” pod opieką wychowawczyni p. Moniki Bieniek oraz p. Renaty Wiśniewskiej odwiedzili niezwykłe miejsce – „Farmę iluzji”. Ten znajdujący się w pobliżu Dęblina  magiczny zakątek urzekł nas nie tylko uroczym położeniem wśród lasów, ale przede wszystkim liczbą atrakcji, które oferuje odwiedzającym. Co najważniejsze umiejętnie połączone są tu beztroska zabawa oraz podawana w sposób łatwy i przyjemny nauka, zwłaszcza wiedza o zjawiskach optycznych i historii starożytnej. Jeśli jesteście ciekawi, jakie fantastyczne doznania stały się naszym udziałem, obejrzyjcie zrobione przez p. Renatę zdjęcia. Zapraszamy do galerii!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Dobry Start
Zakończenie roku szkolnego 2017/18
Wielki sukces Pauliny w ogólnopolskim konkursie historyczno – plastycznym
Wielki sukces Pauliny w ogólnopolskim konkursie historyczno – plastycznym
Wielkie sukcesy w klasie II a