Każdemu należy się chwila odpoczynku. Klasy Va, VIa i VIb ładowały swoje baterie na wycieczce do Zakopanego. Nasz wyjazd rozpoczął się przy prawdziwej letniej pogodzie. Po dotarciu na miejsce , pierwszym punktem zwiedzania było Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jest ono bardzo unowocześnione. Posiada największą w Polsce makietę Tatr, tablice multimedialne i wiele innych atrakcji. Zwiedzaliśmy również Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.  Wyjazd wyciągiem dostarczył nam wielu wrażeń, a tym którzy mieli lęk wysokości, szybko nabrali dystansu do swoich obaw.

Kolejnego dnia z samego rana wybraliśmy się ponownie do CEP TPN i tam korzystając z sali odkryć ,poszerzaliśmy swoją wiedzę przyrodniczą. Następnie wagonikiem wyjechaliśmy na Gubałówkę i tam miło spędziliśmy czas, spacerując podziwialiśmy piękne widoki jakie przed nami się roztaczały. Kolejnym punktem wycieczki były Krupówki, gdzie można było zakupić pamiątki. Wieczorem dziewczyny i chłopcy mieli okazję zjeść pyszne kiełbaski z grilla.

Ostatniego dnia naszej wycieczki szybko zjedliśmy śniadanie, spakowaliśmy się i… jedziemy do Krakowa. W kinie obejrzeliśmy wzruszający film, wszystkie dziewczyny płakały. Zjedliśmy obiadokolację i w dobrych nastrojach wróciliśmy do domu.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Uroczystość z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II – patrona szkoły
100. ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II
Święto Szkoły