12 stycznia uczniowie SP9 wraz z rodzicami dorzucili swoją cegiełkę do wielkiego przedsięwzięcia, jakim był 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W VI Biegu „Policz się z Cukrzycą” zorganizowanym przez tatę Aleksa i Leny Harnik (p. Michała Harnika) wzięli udział uczniowie naszej szkoły, a także ich rodzice (p. Salamon, p. Wdowiak, p. Firlej, p. Góraj). Wielkie serca pokazali również wolontariusze, którzy wspierali nas na trasie biegu.

Szczególne uznanie należy się Gabrysi Salamon, która pokazała nie tylko ogromne serducho, ale też moc swoich nóg :), zdobywając pierwsze miejsce wśród dziewcząt. Z kolei Pani Agata Wieczorek była druga wśród kobiet (cudownie jest przekroczyć metę ze swoją podopieczną). W pięknym słońcu i we właściwym miejscu pokazaliśmy, że potrafimy bezinteresownie pomagać 😍

Wolontariat pełnili:

Milena Mazurek 6b, Anna Sałata 6b, Lena Rutyna 6a, Emilia Skrzypczak 6a, Rusinek Jędrzej 8a, Czajkowski Szymon 8a, Michał Łucki 8a, Świętojańska Weronika 8a, Sobowiec Alicja 8a, Bartosz Bałata 8a.

W biegu udział wzięli :

Maja Salamon 2b, Mikołaj Wilk 4a, Lena Harnik 4a, Dawid Kędzierski 5a, Gabriela Salamon 6b, Oliwier Wójciak 7a, Oliwier Góraj 7a, Dawid Zakrzewski 7a oraz Aleksander Harnik 7 c, który świetnie wspierał tatę. 

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty
Wyniki naboru na wolne stanowiska pracy
Wyniki naboru na wolne stanowiska pracy
Z życzeniami na zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020