W naszej szkole odbyła się kolejna edycja akcji „Gwiazdka dla Azorka i Mruczka”, podczas której uczniowie i nauczyciele  stanęli na wysokości zadania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności szkolnej zebraliśmy mnóstwo jedzenia i innych potrzebnych artykułów dla bezdomnych piesków i kotków ze schroniska. Za zebraną kwotę prawie 200 zł dodatkowo zakupiliśmy karmę.
18 grudnia wolontariusze z klasy Va i VI a wraz z opiekunami udali się z zebranymi darami do schroniska. Podziękowaniom nie było końca. Zwierzęta choć nie potrafią mówić odwdzięczyły się radosnym merdaniem ogonów, głębokimi spojrzeniami i przyjacielską zabawą.
Relację z naszego pobytu w schronisku można zobaczyć na Facebooku.
Organizatorki akcji: Monika Dąbek i Ewa Zwolak