W dniu 07.12.2017 klasa VI a oraz IV c  miała przyjemność uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez native speaker’ów. Panowie James and George przyjechali z miejscowości Bristol  w Anglii, a naszą szkołę odwiedzili, by opowiedzieć o świątecznych tradycjach i zwyczajach w swoim kraju. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie nie tylko słuchali, ale również zadawali pytania wykorzystując w  praktyczny sposób swoje umiejętności językowe. Spotkanie sprzyjało przełamaniu bariery językowej i pomogło dodatkowo oswoić się z szybką mową i akcentem przez co doskonaliliśmy trudną umiejętność rozumienia ze słuchu.
Świetnie się bawiliśmy i czekamy na kolejne takie lekcje. Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Sobowiec, która zainicjowała spotkanie i zaprosiła Panów do Naszej Szkoły.

Zobacz również

Lekcja historii …
Konsultacje z rodzicami 13.12.2018
Wyścig do Św. Mikołaja
Miejsce na podium