Dnia 19 czerwca 2018r. uczeń klasy II a Filip Józwik odebrał nagrodę w Miejskim Konkursie Ortograficznym. Zajął zaszczytne I miejsce. Nagrodę odebrał z rąk wiceprezydent miasta pani mgr Anny Pekar na Uroczystym Podsumowaniu Konkursów Miejskich w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu.

Również Filip zdobył nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, którą odebrał z rąk pani dyrektor mgr Ewy Lipińskiej- Mikrut na Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego   2017/ 2018  dnia 22 czerwca.

Gratulujemy Filipowi takich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Spotkania z rodzicami 19.09.2018 oraz 20.09.2018
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
Lekcja historii w …kinie
Lekcja historii w …kinie