W dniu 6 listopada w baśniowej scenerii w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie Dolnej z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty pani Małgorzaty Rauch uczennica klasy III a Amelka Witczak odebrała dyplom i nagrodę za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie ,,Z baśniowego kufra”. W przedsięwzięciu wzięło udział 251 szkół z 16 województw naszego kraju. „Magiczny stolik” był jednym z 1250 magicznych przedmiotów, które wpłynęły na konkurs. Tym bardziej jesteśmy dumni, że praca naszej uczennicy zajęła zaszczytne drugie miejsce. Składamy serdeczne podziękowania dla mamy Amelki, która towarzyszyła córce w tym wyjątkowym dniu.

Zobacz również

Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Spotkania z rodzicami 19.09.2018 oraz 20.09.2018
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
Lekcja historii w …kinie
Lekcja historii w …kinie