W chłodny poranek pierwszego września drzwi naszej szkoły po kilkumiesięcznej przerwie otworzyły się szeroko  dla rzesz uczniów, spragnionych wiedzy oraz  spotkań z długo niewidzianymi przyjaciółmi i pedagogami. Choć pierwsze spotkanie ze szkołą było inne niż dotychczas, bo odbywało się w reżimie sanitarnym, bez tradycyjnej akademii, która gromadziła całą społeczność naszej „9”, to i tak dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji. Szczególnie mocno przeżywali je tegoroczni pierwszoklasiści oraz czwartoklasiści, którzy poznali nowych kolegów i wychowawców. Tę grupę dzieci, jako swoistych reprezentantów całej uczniowskiej braci, w dużej sali gimnastycznej powitała serdecznie Pani Dyrektor Ewa Lipińska – Mikrut. Pozostali wychowankowie szkoły spotkali się w grupach klasowych w osobnych salach. Wszystkim dzieciom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów i powodów do radości!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

SPELLING BEE COMPETITION
NARODOWY DZIEŃ SPORTU
Międzynarodowy Dzień Kropki
V Bieg Solidarności z osobami chorującymi psychicznie