2 września rozpoczął się nowy rok szkolny, kolejny rok pracy i wysiłku zmierzającego do wszechstronnego rozwoju osobowości każdego członka naszej szkolnej społeczności. Tradycyjnie jego oficjalną inaugurację poprzedziła uroczysta Msza św. odprawiona w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przez ks. proboszcza Jana Zająca. Po jej zakończeniu wszyscy udali się do budynku szkoły, gdzie w sali gimnastycznej zostali powitani przez p. Dyrektor Ewę Lipińską – Mikrut. Podczas swojego przemówienia, skierowanego głównie do uczniów, w tym siedmiolatków, którzy po raz pierwszy przekroczyli mury „9” , p. Dyrektor wypowiedziała mnóstwo ciepłych słów i dobrych życzeń na nadchodzące 10 miesięcy, a także nawiązała do obchodzonej 1 września 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie przedstawiła wychowawców dzieciom z klas I i IV. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie wszystkich klas udali się do sal lekcyjnych na pierwsze spotkanie z wychowawcami. Wszystkim dzieciom życzymy w nowym roku szkolnym samych sukcesów, radości i zadowolenia z poszerzania swojej wiedzy i rozwijania umiejętności oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych z rówieśnikami i nauczycielami!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Konkurs „Bezpieczne wakacje” rozstrzygnięty
Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości
PIECZEMY SZARLOTKĘ
„Miejsca pamięci”