Na przełomie października i listopada w naszej szkole dla uczniów klas I – III odbył się konkurs plastyczny „Bezpiecznie spędzam czas w dobie koronawirusa”. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci, propagowanie odpowiedniego zachowania w czasie pandemii koronawirusa i kształtowanie postaw pozwalających uczniom na budowanie własnego bezpieczeństwa. Dzieci wykazały się odpowiedzialnością i kreatywnością. Wykonując ciekawe i piękne prace udowodniły, że są pełnoprawnymi obywatelami troszczącymi się nie tylko o dobro własne i swojej rodziny, ale także wszystkich obywateli. To symboliczny znak obywatelskiej i patriotycznej postawy z okazji Święta Niepodległości. Najciekawsze prace zostały nagrodzone i wyeksponowane na tablicy w holu naszej szkoły. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły p. Edyta Gołębiowska i p. Lucyna Taraszka. Zapraszamy dzieci do obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej o Święcie Odzyskania Niepodległości.

Prezentacja

Zobacz również

Przyznanie Krajowej Odznaki Jakości
Tydzień Bezpiecznego Internetu
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE EMOCJONALNO-SPOŁECZNE
Podsumowanie konkursu plastycznego „Bezpieczne spędzanie czasu w dobie koronawirusa”