Uczniowie klasy V „b” wspólnie z p. Ewą Garboś-Kołek i p. Wojciechem Błasiakiem zorganizowali wielkie pieczenie gofrów . Najpierw dzieci podzieliły się na trzy grupy, a potem zaczęły  przygotowywać idealne ciasto. Po dokładnym wymieszaniu wszystkich składników zespoły były gotowe do rozpoczęcia czynności pieczenia. Wszędzie unosił się  wspaniały aromat gofrowego ciasta. Wszyscy z niecierpliwością czekali aż gofry będą gotowe i będą mogli je udekorować według własnego pomysłu. Szacowne Jury w osobach p. Marty Myszki, p. Renaty Pietranis i p. Wojciecha Błasiaka dokonało wyboru najpyszniejszych deserów, przyznając grupom kolejne miejsca.  Wybór był niezmiernie trudny , gdyż wszystkie gofry wyglądały bardzo apetycznie . Nic więc dziwnego, że ostatecznie każdy otrzymał medal za swoją ciężką pracę. Najważniejsze jednak, że gofry były tak pyszne, że wszystkie dzieci nie tylko zjadły swoją porcję z apetytem, ale i skorzystały z dokładki.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Warsztaty w Harendzie
Potrójne zwycięstwo – konkurs „Religijne wychowanie do patriotyzmu” rozstrzygnięty!
Nasi uczniowie dbają o książki!
Gabriela Konefał na podium nagrodzonych w konkursie piosenki angielskiej You Can Sing