22 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Ten dzień był okazją do rozmów na temat tego, jak być życzliwym i jak okazywać sobie życzliwość w różnych sytuacjach. Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do świętowania ubierając się w ten dzień na żółto.  Na korytarzach pojawiły się kartki życzliwości, które każdy mógł wziąć i przekazać dalej, a Samorząd Uczniowski rozdawał „cukierki życzliwości”.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam. Ten dzień utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Spotkania z rodzicami – wrzesień 2022r.
Spotkanie z policjantem
Bierzemy udział w akcji „Narodowe Czytanie”
Wakacje na sportowo