W środę i czwartek tuż przed feriami odbyły się w naszej szkole tradycyjne zabawy karnawałowe. 8 stycznia w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej pod okiem wychowawców i rodziców bawiły się dzieci z klas młodszych, zaś dzień później – uczniowie klas IV – VIII. O oprawę muzyczną obu imprez zadbał profesjonalny DJ, którego zasponsorowała Rada Rodziców, a o pyszne przekąski dla swoich pociech, jak zawsze niezawodne, mamy. Dyskoteki przebiegały w miłej atmosferze. Tańce, chóralny śpiew i konkursy wciągnęły wszystkich do wspólnej zabawy. Nic dziwnego, że  te blisko 3 godziny upłynęły niepostrzeżenie…

zobacz zdjęcia

Zobacz również

SPOTKANIE Z POLICJĄ W KLASIE I a
Świętowanie Dnia Kropki w klasie 1b
PIERWSZA TEGOROCZNA ZBIÓRKA HARCERSKA
PIERWSZA TEGOROCZNA ZBIÓRKA HARCERSKA
Oferta grupowego ubezpieczenia szkolnego Edu Plus