Już po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Muzyki. W tym dniu podczas długich przerw rozbrzmiewała na  szkolnym korytarzu muzyka. Słychać było piosenki w wykonaniu naszych uzdolnionych uczniów i uczennic. Na mini scenie wystąpili soliści i towarzyszące im klasowe chórki. Wielkie brawa od sympatycznej publiczności otrzymali : GABRYSIA KONEFAŁ z kl. VII b, IZA SAMOŁYK z kl. VII a, GABRYSIA KOŁEK z kl. IV c, MILENKA BONARSKA z kl. IV c, MAJA CZAJKA z kl. IV b, DARIA WOJCIECHOWSKA z kl. V b, GABRYSIA PANEK z kl. V b, WIKTORIA SUDOŁ z kl. V b, NIKOLA TELWAK z kl. V b, MELANIA KRUSZELNICKA z kl. VI b, MADZIA ZŁOTORZYCKA z kl. VI a, WERONIKA KULIGA z kl. III a oraz MAJA KWASS z kl. III a.
Wszyscy miło spędziliśmy czas przy zróżnicowanym repertuarze wokalnym. W ten sposób uczciliśmy w tym roku Święto Muzyki.

Zobacz również

Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Spotkania z rodzicami 19.09.2018 oraz 20.09.2018
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
Lekcja historii w …kinie
Lekcja historii w …kinie