Na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego uczeń klasy III a – Filip Józwik, otrzymał wyróżnienie  OSOBOWOŚĆ ROKU za wspaniałe sukcesy w nauce, reprezentowanie szkoły na różnych konkursach szkolnych, miejskich, wojewódzkich i ogólnopolskich oraz zachowaniu. To wspaniały kolega i uczeń, bardzo miły, uprzejmy, chętny do pomocy, zaangażowany w życie klasy. Jest pracowity i obowiązkowy. Zawsze wywiązuje się z wszystkich zadań. Wykazuje dużą inicjatywę i odpowiedzialność za powierzone zadania. Gratulujemy Filipowi i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Podsumowanie projektu edukacyjnego „Leśna skrzynia skarbów”
Rozstrzygniecie konkursu „Zaczarowany świat baśni”
Rozstrzygniecie konkursu „Zaczarowany świat baśni”
DZIEWIĄTKA GÓRĄ!!! KONKURS NA PLAKAT Z HASŁEM O TEMATYCE ANTYNIKOTYNOWEJ ROZSTRZYGNIĘTY