Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów naszej szkoły – Jędrzeja Rusinka i Filipa Barana z VIII a w tegorocznej edycji Hetmańskiego Konkursu Nauk Społecznych, organizowanego przez I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetman Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu. Pierwszy z podopiecznych p. Wiesława Bieńka, nauczyciela wiedzy o społeczeństwie, Jędrzej – zdobył zaszczytny tytuł laureata (jeden z pięciu), zaś drugi – Filip – tytuł finalisty, zajmując 8. miejsce. Warto wspomnieć, że w finale rywalizacji brało udział aż 32 uczniów z różnych szkól z Tarnobrzega i okolic. Chłopcom serdecznie gratulujemy.

Zobacz również

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty
Wyniki naboru na wolne stanowiska pracy
Wyniki naboru na wolne stanowiska pracy
Z życzeniami na zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020