W dniu 12 października Samorząd Uczniowski wraz z p. Katarzyną Słomą wziął udział w Konsultacjach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla województwa podkarpackiego. Organizatorem konsultacji był Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotr Mazurek wraz z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem – pierwszym w historii Polski organem dialogu obywatelskiego pomiędzy młodym pokoleniem Polaków a najważniejszymi instytucjami państwowymi. Nasi uczniowie brali udział w pracach z obszaru: Polska w Unii Europejskiej, mających na celu stworzenie założeń do dokumentu określającego strategię Polski dla młodych Polaków. Mamy nadzieję, że owocem wspólnej pracy będzie utworzenie dokumentu strategicznego, który będzie odpowiadał na realne potrzeby i oczekiwania wszystkich młodych Polek i Polaków.

autor. Katarzyna Słoma

Zobacz również

Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Konkursy rozstrzygnięte
Z sercem do zwierząt
Dofinansowanie biblioteki szkolnej z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa