Uczniowie klasy I c  skorzystali z zaproszenia pani bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu i w dniu 7 czerwca 2019r. odwiedzili placówkę. Czekała na nich miła niespodzianka, wybitny sportowiec pan Adam Maślanka. Opowiedział nam o swojej dyscyplinie i wyjaśnił jak duże znaczenie ma sport dla naszego zdrowia. W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom ,, Wychowanie przez sport i czytanie”, biegacz przeczytał książkę ,,Bolek i Lolek – przygody z duchami”, która bardzo podobała się uczniom. To spotkanie zaowocuje w przyszłości i na długo zostanie w naszej pamięci.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Uroczystość z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II – patrona szkoły
100. ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II
Święto Szkoły