9 maja 2019 roku uczniowie z klasy I „c” i IV „a” wzięli udział w Mobilnych Warsztatach Kulinarnych. Głównym celem zajęć było promowanie zdrowego trybu życia oraz nabywanie zdrowych nawyków żywieniowych. W czasie warsztatów poznawali różne smaki, zapachy i ciekawostki sztuki kulinarnej, a także sami przygotowywali przysmaki pamiętając przy tym o zasadach bezpieczeństwa. Inspiracji szukali również w książce kucharskiej.

Wspólnie przygotowane potrawy oparte na zasadach zdrowego żywienia smakowały wyjątkowo!