Rozstrzygniecie konkursu „Zaczarowany świat baśni”

13 czerwca najlepsza trójka spośród uczniów klas czwartych, którzy zakwalifikowali się do II etapu szkolnego konkursu pod hasłem „Zaczarowany świat baśni”, odebrała nagrody książkowe z rąk p. Dyrektor oraz organizatorek turnieju: p. Moniki Bieniek i p. Niny Nowak – Okoń. Zwyciężczynią konkursu, a tym samym najlepszą znawczynią baśni, okazała się Patrycja Paszko z kl. IV „b”. Z kolei drugie miejsce ex aequo zajęły: Aleksandra Zawiska z kl. IV „a” i Gabriela Kalinowska z kl. IV „b”. Wszystkim dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy miłej lektury!

Zobacz również

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Podsumowanie projektu edukacyjnego „Leśna skrzynia skarbów”
Sukces naszego kolegi i ucznia klasy III a- Filipa Józwika
DZIEWIĄTKA GÓRĄ!!! KONKURS NA PLAKAT Z HASŁEM O TEMATYCE ANTYNIKOTYNOWEJ ROZSTRZYGNIĘTY