Klasa III a otrzymała Krajową Odznakę Jakości za realizację projektu eTwinning  „Symbole narodowe”. Ten ogólnopolski projekt skierowany był do uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Zadaniem uczestników  było stworzenie nowego, wymyślonego państwa. Uczniowie współpracowali ze sobą, stworzyli m.in. nazwę kraju, barwy flagi, godło, wymyślili  język, hymn państwowy, strój narodowy itp. W oparciu o ten projekt uczniowie utrwalili wiedzę dotyczącą własnego kraju oraz poszerzyli ją o nowe wiadomości związane z  Ojczyzną.

W projekcie wzięło udział 27 nauczycieli z całej Polski. Każdy nauczyciel biorący udział w projekcie realizował daną aktywność razem z grupą. Było przy tym dużo współpracy, sporo narzędzi TIK oraz radość dzieci, że mogą tworzyć coś według własnego pomysłu.

https://padlet.com/ewaprzybyszgardyza/akslop

Zobacz również

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022
„Tydzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”
Nasi uczniowie wspierają WOŚP
WIRTUALNA WYSTAWA PRAC NASZEJ ARTYSTKI KATARZYNY PALINKI Z KL. VIIIC