W poniedziałek 16 października, korzystając z uroków polskiej złotej jesieni, uczniowie klas IV „c” i V „a” pod opieką wychowawców: p. Moniki Bieniek i p. Anny Dziędzioł, a także nauczycieli: p. Edyty Gołębiowskiej i p. Wiesława Bieńka  udali się na wycieczkę do Kompleksu Świętokrzyska Polana, który mieści się w Chrustach koło Kielc. W programie wyprawy przewidziano mnóstwo atrakcji: zwiedzanie minioceanarium „Oceanika”, warsztaty na temat życia rekinów, zabawę w parku linowym i na karuzeli, spacer po „Świętokrzyskim Parku Miniatur”, a także ognisko. O tym, jak świetnie się tam bawiliśmy i jak niesamowite rzeczy mogliśmy zobaczyć, świadczą zdjęcia umieszczone w naszej galerii. Zachęcamy do ich obejrzenia!