Szanowni Państwo,

Państwa środki finansowe z 1% podatku zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby dzieci uczących się w naszej szkole. Zakupimy za nie niestandardowe pomoce dydaktyczne, multimedialne oraz terapeutyczne. Pomogą one rozwijać wiedzę, umiejętności oraz pasje i zainteresowania wszystkich uczniów, od najmłodszych po najstarsze. Naszym pragnieniem jest wspieranie rozwoju każdego wychowanka „9”, zapewnienie mu optymalnych warunków nauki oraz wyrównanie szans edukacyjnych dzieci ze specjalnymi potrzebami. Ufamy, że dzięki Państwa wsparciu kształcenie przyszłych pokoleń w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu będzie mogło być prowadzone w warunkach jak najbardziej przyjaznych dzieciom, z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Liczymy na Państwa pomoc

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: SP 9 Tarnobrzeg 9510

Nasz profil na stronie fundacji

Zobacz wizytówkę

Zobacz plakat

Zobacz również

Spotkania z rodzicami – wrzesień 2022r.
Spotkanie z policjantem
Bierzemy udział w akcji „Narodowe Czytanie”
Wakacje na sportowo