28 listopada w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Pysznicy odbyła się uroczystość podsumowująca XVII edycję Międzywojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dzieci i Młodzieży, której hasło brzmiało w tym roku: „Niepodległa, niepokorna…” W przeglądzie wzięło udział aż 41 szkół z pięciu województw, tym bardziej cieszy więc fakt, że przepełnione miłością do Ojczyzny utwory literackie naszych utalentowanych uczennic – Mai Czajki z klasy IV „b” i Emilii Ślęp z kl. VII „b” zostały dostrzeżone i nagrodzone przez Jury. Pięknemu wierszowi Majki przyznano III miejsce, zaś utworowi Emilki – wyróżnienie. Opiekunkami artystycznymi dziewcząt były panie: Monika Bieniek i Benita Kotulska. Serdecznie gratulujemy też Monice Kotulskiej z kl. VII „a” i jej opiekunce – p. Marcie Pytel za zdobycie wyróżnienia w kategorii: „Praca plastyczna”.

Zobacz również

Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Kl.III b zwiedza Magiczne Ogrody
Spotkania z rodzicami 19.09.2018 oraz 20.09.2018
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
I miejsce w VI Tarnobrzeskiej Grze Miejskiej
Lekcja historii w …kinie
Lekcja historii w …kinie