OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

    • Gabriela Okoń kl. I c – I miejsce w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie kolędowanie”. (p. Edyta Gołębiowska)
    • Alicja Giermasińska kl. I c – II miejsce w Woj. Konkursie Plastycznym „Bezpieczne wakacje 2018” org. KWPw Rzeszowie i kuratorium Oœwiaty w Rzeszowie. (p. Edyta Gołębiowska)
    • Alicja Giermasińska kl. I c – III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Zgrany Duet – Święty Mikołaj i Mrówka” org. Market Mrówka w Tarnobrzegu. (p. Edyta Gołębiowska)
    • Alicja Giermasinska kl. I c – III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Zgrany DUET Œ- Święty Mikołaj i Mrówka org. Market Mrówka w Tarnobrzegu. (p. Edyta Gołębiowska)
    • Weronika Karp kl. I c – Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Nasze symbole narodowe” org. Sp nr 8 w Tarnobrzegu (p. Edyta Gołębiowska)
    • Laura Kolano kl. III a – II miejsce w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie Kolędowanie” (p. Lucyna Taraszka, p. Katarzyna Słoma)
    • Lena Harnik kl. III a – Wyróżnienie w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie Kolędowanie” (p. Lucyna Taraszka, p. Katarzyna Słoma)
    • Bartosz Sitek kl. III a – III miejsce w woj. Konkursie Plastycznym „Bezpieczne wakacje 2018” org. KWP w Rzeszowie i Kuratorium Oœwiaty w Rzeszowie. (p. Lucyna Taraszka, p. Katarzyna Słoma)
    • Bartosz Sitek kl. III a – III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Symbole narodowe” org. SP 8 (p. Lucyna Taraszka, p. Katarzyna Słoma)
    • Łukasz Czechura kl. III a – III miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Kartka dla ojczyzny” org. SP6 (p. Lucyna Taraszka, p. Katarzyna Słoma)
    • Filip Józwik kl. III a – XIV miejsce w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „Meditest” (p. Lucyna Taraszka, p. Katarzyna Słoma)
    • Lena Sewera kl. III b – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje 2018” organizowanym przez Kuratorium Oœwiaty w Rzeszowie i KWP w Rzeszowie . (p. Jolanta Mianowska, p. Marzena Czuchara)
    • Lena Sewera kl. III b – III miejsce w Miejskim konkursie plastycznym „Kartka urodzinowa dla Ojczyzny” (p. Jolanta Mianowska, p. Marzena Czuchara)
    • Roksana Sieradzka kl. III b – I miejsce w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie kolędowanie” (p. Jolanta Mianowska, p. Marzena Czuchara)
    • Igor Słodownik kl. III b – II miejsce w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie kolędowanie” (p. Jolanta Mianowska, p. Marzena Czuchara)
    • Natalia Kaczmarska kl. III b – III miejsce w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie kolędowanie” (p. Jolanta Mianowska, p. Marzena Czuchara)
    • Lena Sewera kl. III b – Wyróżnienie w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie kolędowanie” (p. Jolanta Mianowska, p. Marzena Czuchara)
    • Maciej Zbroszczyk kl. III b – III miejsce w szkolnym konkursie z języka angielskiego „Mój słownik œświąteczny (p. Monika Bartman, p. Marzena Czuchara)
    • Weronika Kuliga kl. IV a – Wyróżnienie za wiersz patriotyczny w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczoœci Dzieci i Młodzieży Szkół noszących imię Jana Pawła II (p. Nina Okoń, p. Edyta Stelmach)
    • Aleksandra Chochowska kl. V c – XIV miejsce wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie wiedzy o zdrowiu „meditest” (p. Monika Dąbek)
    • Emilia ŒŚlęp kl. VIII b – Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego w konkursie kuratoryjnym z biologii. (p. Monika Dąbek)
    • Michał Łucki, Jędrzej Rusinek, Julia Macias kl. VII a – I miejsce w szóstej grze miejskiej „Aburbecondita” – od założenia miasta (p. Renata Wiśniewska, p. Łukasz Niziński)
    • Maja Czajka kl. V b – II miejsce za wiersz patriotyczny w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży SP w Pysznicy. (p. Monika Kałucka – Bieniek)
    • Paulina Orlińska kl. VIII b – Grand Prix Ogólnopolski Konkurs plastyczno-literacki „Buntowniczki” Warszawa (p. Marta Pytel)
    • Gabriela Konefał kl. VIII b – II miejsce w Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej org. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych imieniem Stanisława Staszica w Tarnobrzegu (p. Marta Pytel)
    • Maja Czajka kl. Vb – III miejsce w konkursie plastycznym, Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży – SP w Pysznicy. (p. Marta Pytel)
    • Gabriela Panek kl. VI b – I miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” organizowanym przez Straż Miejską. (p. Marta Pytel)
    • Karolina Skowron kl. VI c – II miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bezpieczne wakacje” organizowanym przez Straż Miejską. (p. Marta Pytel)
    • Paulina Orlińska kl. VIII b – II miejsce w Miejskim konkursie plastycznym „Kartka urodzinowa dla ojczyzny” szkoła podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu. (p. Marta Pytel)
    • Katarzyna Palinka kl. VI c – I miejsce w Miejskim konkursie plastycznym „Kartka urodzinowa dla ojczyzny” szkoła podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu. (p. Marta Pytel)
    • Karolina Skowron kl. VI c – Wyróżnienie w Miejskim konkursie plastycznym „Kartka urodzinowa dla ojczyzny” szkoła podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu. (p. Marta Pytel)
    • Daria Wojciechowska kl. VI b – I miejsce w konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie kolędowanie”. (p. Marta Pytel)
    • Weronika Kuliga kl. IV a – III miejsce w konkursie piosenki świątecznej w języku angielskim (p. Małgorzata Kowalska – Knap)
    • Emilia Kochowska kl. I a – I miejsce w szkolnym konkursie œświetlicy szkolnej „Dzień czystego powietrza”
    • Julia Mrozińska kl. I a – II miejsce w szkolnym konkursie œświetlicy szkolnej „Dzień czystego powietrza”
    • Szymon Kowalski kl. I b – I miejsce w miejskim konkursie plastycznym „Kartka urodzinowa dla Ojczyzny”
    • Pola Różycka kl. I b – Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Kartka urodzinowa dla Ojczyzny”
    • Szymon Kowalski kl. I b – I miejsce w szkolnym konkursie świetlicy szkolnej „Dzień czystego powietrza”
    • Pola Różycka kl. I b – II miejsce w szkolnym konkursie świetlicy szkolnej „Dzień czystego powietrza”
    • Paulina Orlińska kl. VIII b – II miejsce i tytuł laureatki w I Hetmańskim Konkursie Nauk Społecznych (p. Wiesław Bieniek)
    • Emila Ślęp kl. VIIIb Laureatka przedmiotowego konkursu z biologii dla uczniów szkół podstawowych

 

OSIAGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  • Laureatka przedmiotowego konkursu z matematyki dla uczniów szkół
    podstawowych Paulina Orlińska VII b
  • Laureatka przedmiotowego konkursu z języka polskiego dla uczniów szkół
    podstawowych Paulina Orlińska VII b
  • Finalista przedmiotowego konkursu z matematyki dla uczniów szkół
    podstawowych Emilia Ślęp VII b
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny Z baśniowego kufra
    II miejsce – Amelia Witczak III a
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka edycja kaszubska IV ogólnopolskiego konkursu plastycznego Fundacji „Żyj z pasją”
    II miejsce – Gabriela Kalinowska III b
  • Miejski konkurs plastyczny Bezpieczne wakacje organizowany przez Komendę Miejską Policji
    I miejsce – Paweł Maj III b
    III miejsce – Bartek Sitek II a
  • Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepodległa, niepokorna… w Pysznicy –
    Kategoria: konkurs literacki
    III miejsce – Maja Czajka IV b
    Wyróżnienie – Emilia Ślęp VII bKategoria: Konkurs plastyczny:
    Wyróżnienie – Monika Kotulska VII a
  • Konkurs plastyczny Zgrany duet – Święty Mikołaj i Mrówka organizowany przez market Mrówka
    I miejsce – Kacper Wiatros III a
    II miejsce – Lena Sewera II b
    Wyróżnienie – Wojciech Kukla II b
  • Miejski konkurs plastyczny Tarnobrzeg mówi Nie tlenkowi węgla
    I miejsce – Wiktoria Sałek III a
    Wyróżnienia – Tobiasz Jędral, Kacper Szczepański, Antoni Chmiel III a
    Wyróżnienia – Roksana Sieradzka, Lena Sewera II b
  • Miejski konkurs plastyczny Alfred Freyer – wszechstronny sportowiec
    III miejsce – Martyna Łukaszek III a
    Wyróżnienia – Roksana Sieradzka II b
                                    Wojciech Kukla II b
  • Konkurs muzyczny Anielskie kolędowanie

Kategoria klasy I –III
Miejsce I ex aequo – Laura Kolano II a, Kacper Szczepański III a
Miejsce II ex aequo – Igor Słodownik II b, Kacper Wiatros III a
Miejsce III – Weronika Kuliga III a

Wyróżnienia:
Amelka Orzechowska III a
Wiktoria Sałek III a
Amelia Witczak III a
Natalia Nawodzińska Ia

Kategoria IV-VII
Nagroda specjalna – Milena Bonarska IV c
Miejsce I ex aequo – Zosia Piwowar IV d, Gabrysia Konefał VII b
Miejsce II – Maja Czajka IV b
Miejsce III ex aequo – Daria Wojciechowska Vb, Wiktoria Sudoł Vb, Nikola Telwak Vb

Wyróżnienia:
Zosia Zając VII a
Kasia Turbiarz VII a
Zuzia Myszka VII a
Bartek Wilk VI b

Sportowe

  • Koszykówka chłopców i dziewcząt – II miejsce dziewcząt
  • Piłka ręczna dziewcząt i chłopców – II miejsce dziewcząt
  • Sztafetowe biegi przełajowe
    – dziewczęta II miejsce
    – chłopcy III miejsce
  • Unihokej dziewcząt i chłopców – II miejsce dziewcząt
  • Indywidualne Mistrzostwa w LA
    I miejsce – Gabrysia Salamon
    I miejsce – Adrian Sękul

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Ogólnopolskie
– Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur”1 wynik bardzo dobry i 3 wyróżnienia
– Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Losy żołnierzy i dzieje oręża polskiego –
„Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego” – Laureat etapu wojewódzkiego.
– Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „ Świetlik”- nagroda, 2 wyróżnienia.

Wojewódzkie
– Przedmiotowy konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych na etapie wojewódzkim – Laureat.
– Przedmiotowy konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Laureat.
– Wojewódzki konkurs z języka angielskiego dla uczniów klas III „ Super Lion” – I miejsce i wyróżnienie.
– Wojewódzki konkurs z języka angielskiego „ Mcmillan Tournament”- I miejsce i 2 II miejsca.
– XI Wojewódzki Festiwal dla dzieci i Młodzieży „ Wędrówki po Krainie Origami”
     I miejsce kategorii orgiami chińskie,
     I miejsce w kategorii Kusudamo,
     I i II miejsce w kategorii Bryły
– Konkurs wojewódzki „ Baw się z nami” – III miejsce,

Powiatowe
– Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny „ Mój mistrz – wybitni ludzie powiatu tarnobrzeskiego – III miejsce.
– XI Powiatowy Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „ Powiat w którym mieszkam – Rok rzeki Wisły – I i III miejsce.
– Powiatowy Konkurs Małych Form Teatralnych – I miejsce.

Miejskie
– Miejski Konkurs Plastyczny „ Kołysanka na dobranoc” I miejsce i III miejsce.
– Miejski Konkurs Matematyczny – wyróżnienie.
– Miejski konkurs języka angielskiego „ British Culture Competition” – 2 x II miejsce.
– Konkurs plastyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega
„ Baśnie kredką i farbą malowane” – I miejsce.
– Konkurs Kolędy i Pastorałki organizowany przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii Miłosierdzia Bożego – I miejsce i 2x II miejsce.
– VII Edycja konkursu plastyczno – literackiego „ Moja Rodzina”- I miejsce.
– Konkurs plastyczny organizowany przez Obszar natura 2000 „ Stare drzewa domem zwierząt” specjalne wyróżnienie, I miejsce i 2 wyróżnienia.
– Miejski Konkurs „ Magiczny Świat Origami” – I i III miejsce oraz wyróżnienie.
– Miejski Konkurs Plastyczny „ Widok z mojego okna” – III miejsce.
– Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej „ Yon can sing” – I i II miejsce.
– Miejski konkurs języka angielskiego „ Magie Stocking” – laureat.
– IV Gra Miejska „Śladami Michała Marczaka” – III miejsce.
– Miejski Konkurs „ Życie bajką pisane” – I miejsce.
– Miejski konkurs plastyczny „ Stop przemocy, dopalaczom i używkom pod wszelka postacią” organizowany przez TDK – 2 nagrody

Sportowe
– Konkurs wojewódzki „ Baw się z nami” – III miejsce
– Miejskie zawody siatkówka chłopców i dziewcząt – II miejsce chłopców
– Miejskie zawody piłka nożna chłopców – III miejsce.
– Miejskie zawody sportowe – indywidualne biegi przełajowe – III miejsce.
– Miejskie zawody sportowe unihokej chłopców – I miejsce.
– Miejskie zawody tenis stołowy m- IV miejsce chłopców.
– Miejskie konkurs szachy chłopcy i dziewczęta – IV miejsce.
– Miejskie zawody mini piłka ręczna – III miejsce chłopców, IV miejsce dziewczęta.
– Miejskie zawody mini koszykówka – III miejsce chłopców.
– Miejskie indywidualne mistrzostwa SZS w lekkiej atletyce –
     I miejsce rzut piłeczką palantową,
     I miejsce w biegu na 60 m.