W dniu 9 września uczniowie klas II-III oraz IV-VI mogli sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych – „Świetlik”. Była to XIII edycja konkursu. Konkurs był skierowany do wszystkich uczniów, którzy są dociekliwi, ciekawi świata, kreatywni. Przygotowania do konkursu stanowiły dla uczniów ciekawą alternatywę spędzania czasu wolnego, poprzez rozwiązywanie interesujących łamigłówek, przeprowadzanie eksperymentów naukowych. Organizacją konkursu w klasach IV-VI zajęła się pani Monika Dąbek. W klasach II-III panie Edyta Gołębiowska, Anita Walczyk, Karolina Rusek.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i czekamy na wyniki!

Zobacz również

SPELLING BEE COMPETITION
NARODOWY DZIEŃ SPORTU
Międzynarodowy Dzień Kropki
V Bieg Solidarności z osobami chorującymi psychicznie