W piątek 7 września trzydzieścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział  w konkursie czytelniczym w ramach ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Narodowe Czytanie Przedwiośnia Stefana Żeromskiego”. Młodzież z klas V – VIII zmierzyła się z tym niełatwym dla siebie tekstem, udowadniając po raz kolejny, że w „9” nie brakuje osób zdolnych, obdarzonych wrażliwością i talentem, śmiało rzec można, aktorskim. Z tego powodu Jury w składzie – p. Monika Bieniek, p. Benita Kotulska i p. Jolanta Szwed miało nie lada orzech do zgryzienia. Poziom tegorocznego konkursu był rzeczywiście wysoki i wyrównany. Ostatecznie Jury zdecydowało się nagrodzić w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące osoby: Aleksandrę Chochowską z klasy V „c”, Aleksandra Harnika z klasy VI „c”, Julię Kobylańską z klasy VII „a” i Annę Muchę z klasy VIII „b”. Ponadto specjalne wyróżnienia otrzymują: Alicja Burek z klasy V „a”  i Karol Rzepecki z klasy VI „b”. Laureatom serdecznie gratulujemy!

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Warsztaty w Harendzie
Potrójne zwycięstwo – konkurs „Religijne wychowanie do patriotyzmu” rozstrzygnięty!
Nasi uczniowie dbają o książki!
Gabriela Konefał na podium nagrodzonych w konkursie piosenki angielskiej You Can Sing