06.06.2019r w ramach projektu przyrodniczego ,,Leśna skrzynia skarbów’’ realizowanego w II semestrze nauki, naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 9, była to grupa 4 – latków, dla której klasa Ia razem z nauczycielami p. Anitą Walczyk i p. Małgorzatą Zasadni przygotowała przedstawienie, pt. ,,Wiosna w lesie’’. Po obejrzeniu części artystycznej, klasa Ib z nauczycielami p. Urszulą Madej i p. Iwoną Sądel przygotowała krótkie zagadki, zabawy ruchowe oraz ilustracje związane z lasem i jego mieszkańcami. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły z zadaniami, chętnie się wypowiadały oraz bawiły.