W marcu i w kwietniu 2019 w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się dwa konkursy z języka angielskiego.
Pierwszy to Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing”, w którym naszą szkołę reprezentowały uczennice: Gabriela Konefał, Zofia Piwowar oraz Maja Czajka. W konkursie brało udział 14 uczestników. II miejsce zajęła Gabriela Konefał z klasy VIII b.
Kolejnym konkursem o randze wojewódzkiej kierowanym dla uczniów klas III był „Super Lion”. Brało w nim udział 39 uczniów z całego województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Józwik Filip , Sewera Lena i Bednarz Gabriel.
Filip Józwik z klasy III a zajął IV miejsce i otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom!
Opiekun konkursów: Małgorzata Kowalska-Knap

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Próbne egzaminy – zmiana organizacji zajęć lekcyjnych
KOMERS KLAS ÓSMYCH
„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”
Tydzień Bezpiecznego Internetu