KONKURSY SZKOLNE KLAS I-VII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.Termin konkursu/rodzajPlanowany terminGrupa wiekowaNauczyciel/le odpowiedzialni
1.Narodowe czytanie "Wesele" Wyspiańskiego - konkurs czytelniczywrzesieńKlasy IV - VIIp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
p. J. Gregorowicz
2.Światowy Dzień Tabliczki MnożeniawrzesieńKlasy IV - VIIp. A. Skowron
p. J. Pubrat
3.Zaczytana Szkołacały rokKlasy IV - VIIp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
p. J. Gregorowicz
4.Uczeń Miesiącacały rokKlasy IV - VIIp. K. Słoma
5.9 Naj...październikKlasy IV - VIIp. K. Słoma
6.Międzynarodowy Dzień MuzykipaździernikKlasy IV - VIIp. M. Pytel
7."Mój wychowawca i nauczyciel widziany oczami uczniów" - konkurs plastycznypaździernikKlasy I - VIIp. K. Słoma
8.Konkurs wiedzy o Tadeuszu KościuszcepaździernikKlasy VIp. R. Wiśniewska
9.Konkurs wiedzy o Józefie PiłsudskimlistopadKlasy VIIp. R. Wiśniewska
10.Konkurs języka angielskiego dla klas IV "Spelling compentition"listopadKlasy IVp. M. Bartman
p. A. Dzięcioł
11.Konkurs piosenki świątecznej w języku angielskimgrudzieńKlasy IV - VIIp. M. Knap
p. M Bartman
12.Czytamy ze zrozumieniemtrzy etapy: X, XII, IKlasy IV - VIIp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
13.Międzynarodowy Dzień Języka OjczystegolutyKlasy IV - VIIp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
14.Międzyszkolny konkurs plastyczny "Baśnie i Legendy kredką i farbą malowane"lutyKlasy I - IIIp. A. Pekar
p. L. Taraszka
p. M. Zasadni
15.Konkurs ortograficznymarzecKlasy IV - VIIp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
16.Miejski konkurs języka angielskiego "British and American Culture Compentition"marzecKlasy VI - VIIp. M. Bartman
p. A. Dzięcioł
17.Konkurs zbiórki makulaturymarzecKlasy I - VIIp. M Dąbek
18.Międzynarodowy Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik"marzecKlasy I - VIp. M Dąbek
19.Konkurs Ekologicznyluty/marzecKlasy IV - VIp. M Dąbek
20.Kangur MatematycznymarzecKlasy IV - VIIp. A. Skowron
p. J. Pubrat
21.Konkurs matematycznymarzecKlasy II - IIIp. M. Toś
22.Konkurs ortograficznymarzecKlasy I - IIIp. U. Madej
23.Konkurs Nauk Matematycznych "Kangur"marzecKlasy I - IIIp. U. Madej
24.Konkurs wiedzy o Świętym Janie Pawle IImarzec/kwiecieńKlasy IV - VIIks. P. Gaj
25.Dzień Postaci z BajekkwiecieńKlasy IV - Vp. E. Garboś-
Kołek
p. J. Szwed
26.Językowe potyczkikwiecieńKlasy IV - VIIp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
27.Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznychkwiecieńKlasy VIIp. K. Turbak
28.„Zaczarowany świat baśni"kwiecieńKlasy IVp. J. Szwed
p. M. Bieniek
p. B. Kotulska
29.Konkurs plastyczny - „Sw. Jan Paweł II nasz patron "kwiecieńKlasy I - IIIp. E. Gołębiowska
p. N. Nowak - Okoń
p. J. Mianowska
p. E. Garboś -Kołek
30.Miejski konkurs piosenki papieskiejkwiecieńKlasy I - VIIp. A. Surowiec
p. M. Pytel
31.Konkurs mitologiczny „ Wśród bogów i herosów na Olimpie"majKlasy Vp. J. Szwed
p. B. Kotulska
32.Konkurs wiedzy o Tarnobrzegu dla klas IVmajKlasy IVp. R. Wiśniewska
33.Konkurs wiedzy o Fryderyku ChopiniemajKlasy IV - VIIp. M. Pytel
34.Konkurs literackiczerwiecKlasy VIIp. J. Szwed
p. B. Kotulska