Konkurs plastyczny pt. ,,Las wiosną’’

04.06.2019r  został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. ,,Las wiosną’’, który został zorganizowany w ramach projektu przyrodniczego ,,Leśna skrzynia skarbów’’, realizowanego w II półroczu  w klasach Ia i Ib. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, za poszczególne miejsca oraz wyróżnienia:

Miejsce I zajęli: Gabrysia Okoń  kl.Ia, Tomasz Szeląg kl. Ib, Marceli Sobczyk kl. Ic

Zobacz również

Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Procedura działalności biblioteki Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu w okresie pandemii COVID – 19
Uroczystość z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II – patrona szkoły
100. ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II
Święto Szkoły