Dnia 10 maja 2019 roku klasa 1 a i 2 b wraz z nauczycielami wybrała się na wycieczkę do Rzeszowa. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie w Teatrze Maska spektaklu „Zorro”. To przedstawienie zrobione z wielkim rozmachem, w fantastycznej, pełnej obsadzie rzeszowskiej „Maski” wzbudziło dużo emocji wśród dzieci.  Akcja całego spektaklu działa się nie tylko na scenie, ale również wokół niej, na widowni. Po przedstawieniu odbyło się  spotkanie z konstruktorem lalek, który prezentował oryginalne projekty scenografii, kostiumów i lalek. Dzieci miały okazję poznać różnorodne konstrukcje lalek teatralnych i sposoby wykonywania rekwizytów.  W drugiej części wycieczki dzieci odwiedziły Papugarnię, gdzie znajduje się 12 różnych gatunków papug. Po tylu wrażeniach dzieci z chęcią udały się na posiłek do restauracji McDonald’s. Wszyscy, choć trochę zmęczeni, lecz zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do domów.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Próbne egzaminy – zmiana organizacji zajęć lekcyjnych
KOMERS KLAS ÓSMYCH
„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”
Tydzień Bezpiecznego Internetu