KALENDARZ APELI I IMPREZ SZKOLNYCH

DLA KLAS I – VIII

na rok szkolny 2019/2020

Lp.Apel/ImprezaTerminyOsoby odpowiedzialne/klasa
1.Rozpoczęcie roku szkolnego
2019/2020
2 września 2019 r.p. H. Jabłońska - Żak
2.Dzień Edukacji Narodowej11 października 2019 r.p. M. Kowalska – Knap/ kl.VI d,
p. J. Zioło, p. A. Surowiec
3.Dzień Papieski – Św. Jan Paweł II
(tablica okolicznościowa)
9 października 2019 r.p. E. Gołębiowska,
p. A. Walczyk
4.Pasowanie na ucznia SP nr 925 października 2019 r.Wychowawcy klas pierwszych,
S U/ p. K. Słoma
5.Narodowe Święto Niepodległości8 listopada 2019 r.p. M. Kałucka – Bieniek/ kl. VI c,
p. R. Wiśniewska
6.Andrzejki28 listopada 2019 r.Wychowawcy klas, SU/ p. K. Słoma, p. E. Stelmach,
7.,,Serce – sercu” - Program artystyczny dla wychowanków DPS w Mokrzyszowielistopad - grudzień 2019 r.p. J. Szwed / kl. IV - VIII
p. E. Gołębiowska/ kl. I - III
p. N. Nowak – Okoń/ kl. V a
8.Święta Bożego Narodzenia20 grudnia 2019 r.p. H. Jabłońska – Żak/ kl. VII c,
p. A. Gara/ kl. IV a, p K. Słoma
9.„Gwiazdka dla Azorka i Mruczka”listopad - grudzień 2019 r.p. E. Zwolak/ klasa III b
10.Zabawa karnawałowa8, 9 stycznia 2020 r.Dyrektor, wychowawcy klas,
Rada Rodziców, S U/ p. K. Słoma, p. E. Stelmach
11.Komers klas VIII6 lutego 2020 r.p. B. Kotulska/ kl. VIII b,
p. M. Dąbek/ kl. VIII a,
p. M. Kulpińska, p. W. Bieniek,
p. Ł. Niziński
12.Dzień otwarty SP 921 lutego 2020 r.Dyrektor, wychowawcy klas III,
p. Pieprzyk, p. M. Polnicka,
S U/ K. Słoma, p. E. Stelmach
13.Konkurs plastyczny poświęcony patronowimarzec 2020 r.p. E. Gołębiowska, p. J. Mianowska, p. M. Pytel, p. K. Sławek
14.Pierwszy dzień wiosny, Dzień Ziemi21 marca 2020 r.p. K. Ordon, p. M. Czuchara/ kl. IV b, p. A. Wieczorek
15.Wielkanoc7 kwietnia 2020 r.

p. M. Toś/ klasa III a,
p. A. Surowiec
16.Konkurs wiedzy o patronie św. Janie Pawle IImaj 2020 r.ks. P. Gaj, ks. M. Wrona
17.Święto Konstytucji 3 Maja30 kwietnia 2020 r.p. A. Dziędzioł / klasa VII a,
p. J. Pubrat / klasa VI a,
p. B. Grandys, p. K. Rawska
18.Bieg Papieski15 maja 2020 r.p. A. Gara, p. H. Jabłońska – Żak
19.XXII rocznica nadania szkole im. Jana Pawła II18 maja 2020 r.prezentacja: p. W Błasiak/ kl. V b,
dekoracja: p. A. Walczyk, p. I. Sądel,
prowadzenie: p. B. Kotulska/ klasa VIII b
20.Dzień Dziecka (konkurs talentów), Dzień Sportu1 czerwca 2020 r.p. E. Jajko,
p. K. Mrozińska,
p M. Szymczak
21.Pożegnanie uczniów klas VIII25 czerwca 2020 r.Wychowawcy klas VII i VIII, SU/ K Słoma, p .E. Garboś – Kołek,
p. H Jabłońska – Żak, p. Ł. Niziński, p. K. Sławek, p. K. Rawska,
p. M. Kulpińska
22.Zakończenie roku szkolnego 2019/202026 czerwca 2020 r.p. K. Sławek,
p. K. Meldner
23.Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/ 20211 września 2020 r.p. A. Bienia,
p. E. Garboś - Kołek