W miniony piątek już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły pokonali biegiem kilkusetmetrową trasę wiodącą po os. Dzików, oddając w ten sposób  hołd patronowi szkoły św. Janowi Pawłowi II. W tym roku bieg miał szczególne znaczenie, gdyż zbliża się dwudziesta rocznica nadania naszej placówce imienia Ojca Świętego. Tym bardziej cieszy fakt, że na starcie IV Biegu Papieskiego stanęło tak wielu uczniów. Młodzież rywalizowała w dwóch kategoriach wiekowych – reprezentanci klas VI i VII oraz klas V i IV. Ostatecznie w pierwszej z nich na podium stanęli: wśród chłopców Bartosz Kogut z kl. VII „b” (I miejsce) i Dawid Świątek z VII „b” (II miejsce), zaś wśród dziewcząt – Emilia Ślęp z kl. VII „b” (I miejsce) i Monika Kotulska z kl. VII „a” (II miejsce). Z kolei w mlodszej kategorii wiekowej po laury sięgnęli: Aleksander Harnik z kl. V „c” (I miejsce) i Dominik Madej z kl. V „c” (II miejsce) oraz Roksana Rogus z kl. IV „d” (I miejsce) i Julia Justyna z kl. V „c” (II miejsce). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy też p. Annie Garze i p. Honoracie Jabłońskiej – Żak, które były głównymi organizatorkami tego wydarzenia.

zobacz zdjęcia

Zobacz również

Radość wspólnego kolędowania
Pomaganie jest dziecinnie proste!
Minione półrocze w klasie I b
GRAND PRIX PAULINY