Super Lion 2015
czwartek, 09 kwietnia 2015 20:38

27 marca 2015r. o godzinie 15.00 rozpoczął się po raz dziewiąty powiatowy konkurs języka angielskiego dla trzecioklasistów z powiatu tarnobrzeskiego. W konkursie wzięło udział 40 uczniów z dziewięciu szkół podstawowych.

Przyznano tytuł mistrza, pierwsze, dwa drugie i trzecie miejsce oraz 8 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu spoza miasta otrzymali dyplomy oraz upominki. Uroczyste podsumowane konkursu oraz rozdanie nagród i dyplomów dla uczniów nastąpi w czerwcu 2015r.
Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów : Oliwia Korczak, Julia Macias, Michał Łucki, Jan Makara, Jędrzej Rusinek i Magdalena Złotorzycka.
Oliwia Korczak zajęła III miejsce, a Magdalena Złotorzycka i Jędrzej Rusinek zdobyli wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!
Uczniów do konkursu przygotowywała oraz brała udział w pracach komisji konkursowej p. Małgorzata Kowalska-Knap