• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

"YOU CAN SING" - 2015
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 marca 2015 18:00

27 lutego 2015 r  w Szkole Podstawowej nr 4 w Tarnobrzegu odbyła się kolejna edycja Miejskiego Konkursu Piosenki Angielskiej  "YOU CAN SING". W konkursie wzięło udział  15 reprezentantów z  pięciu tarnobrzeskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali: Adrian Sołtys z klasy II c, zespół w składzie Maja Florek, Julia Kobylańska, Julia Macias, Jan Makara z klasy III oraz Gabriela Konefał z klasy IV b, Magdalena Dziędzioł i Agnieszka Kozieja z klasy VI b. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych oraz językowych. W kategorii klas młodszych III miejsce zajął Adrian Sołtys za piosenkę "Snowflake" natomiast jury zachwycił występ Gabrysi Konefał w "Deszczowej piosence", która zdobyła I miejsce w kategorii klas IV-VI.
Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła również Magda Dziędzioł, która zaśpiewała "Thinking Out Loud". Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów,  ich zaangażowania i sukcesów. Serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla nauczycieli  p. Anny Dziędzioł, p. Izabelli Mroczkowskiej oraz opiekuna  konkursu p. Małgorzacie Kowalskiej- Knap.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl