Świąteczna Zbiórka Żywności -2014
wtorek, 02 grudnia 2014 19:48

"Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która zostaje przekazana  osobom zagrożonym niedożywieniem. Dodatkowym elementem projektu jest  zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem ubóstwa i niedożywienia w Polsce..."

Jak zawsze wolontariusze z "dziewiątki" we współpracy z Bankiem Żywności w Tarnobrzegu włączyli się do akcji. Dziękujemy naszym uczniom - wolontariuszom, opiekunom: p.A.Garze, p.H.Jabłońskiej-Żak, p.K.Słomie, p.R.Wiśniewskiej, p. dyrektor E.Lipińskiej - Mikrut, a w szczególności darczyńcom, którzy wsparli tak szczytny cel.
Zbiórka miała miejsce w piątek 28 listopada w sklepie Biedronka na  osiedlu Dzików.

Jeszcze raz dziękujemy!

Czytaj więcej na http://www.bankizywnosci.pl