VI b żegna jesień przy ognisku
poniedziałek, 06 października 2014 18:10

We czwartek, 2 października klasa VI B "upiekła kilka pieczeni" w płomieniach ogniska na terenach  stadniny koni ESTEKA w Mokrzyszowie.
Pierwsza Pieczeń
- to gry i zabawy słowno - ruchowe przygotowane przez Zuzę, Izę i Agę dla uczczenia DNIA CHŁOPAKA. Oprócz śmiechów i żartów Nasi Chłopcy mogli rozkoszować się również rozpływającymi się w buzi babeczkami domowego wypieku Zuzi i  Agnieszki.
Druga pieczeń
-to pokonanie trasy na stadninę- rowerem- przez urzekający las na Zwierzyńcu, pełen ciepłych kolorów i zapachu odchodzącej jesieni. Aby spojrzeć na jesienne drzewa z innej perspektywy, zasiedliśmy na bryczkę ciągnioną przez dwie srebrne klacze: Dodę i Łucję by powrócić na leśny trakt i podziwiać barwy i zapachy jesiennego lasu raz jeszcze.
Trzecia pieczeń była dosłowna.
Nasze kiełbaski wraz z kromkami chleba grillowały się pod czujnym okiem pań:Ani Gary i Izy Mroczkowskiej.
Harce i swawole rozkręciły się na dobre a my tak pochłonięci zabawą w chowanego i ganianego  nie mieliśmy ochoty dosiąść "żelaznych rumaków" i wracać do szkoły. Zabawa tak nas pochłonęła,że zapomnieliśmy o zdjęciach do galerii szkoły.

uczennice i uczniowie klasy VIB