Łyżwy na wesoło
piątek, 07 lutego 2014 13:22

W dniu 06.02.2014 roku odbyły się Zimowe Zawody Sprawnościowe na lodowisku "Łyżwy na wesoło" zorganizowane w ramach akcji Szkoła w Ruchu. Uczniowie klasy VI b i V b rywalizowali w trzech konkurencjach. Uczestnicy zaprezentowali duże umiejętności oraz ogromną wolę walki. Zwycięzcą został uczeń kl.VI b M. Pietrasz, II miejsce zajął A. Jadaś, natomiast na III miejscu uplasował się M. Żwirek z klasy V b. Otrzymali oni nagrody oraz pamiątkowe statuetki. Zmaganiom towarzyszyła miła atmosfera, dobry humor i wspaniała zabawa.
Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zobacz film