Jesień na sportowo
środa, 11 grudnia 2013 21:19

W ramach programu „Rok Szkolny w Ruchu” w środę 27 listopada odbyły się zawody klas IV – VI w przeciąganiu liny. Rywalizację wygrała drużyna w składzie; J. Krawczyk, A. Jadaś, S. Bień, A. Szczytyńska, K. Buczek, J. Okoń i K. Ziarko. Zawody rozegrane zostały w miłej i przyjaznej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play. Dostarczyły wielu pozytywnych wrażeń zarówno zawodnikom jak i kibicom. Dobre emocje udzieliły się także prowadzącym turniej nauczycielom wychowania fizycznego. I nic w tym dziwnego – wszak: „W zdrowym ciele, zdrowy duch!”

zobacz konspekt