• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

ŚWIATOWY DZIEŃ MUZYKI.
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 10 października 2017 11:49

Już po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Muzyki. W tym dniu podczas długich przerw rozbrzmiewała na  szkolnym korytarzu muzyka. Słychać było piosenki w wykonaniu naszych uzdolnionych uczniów i uczennic. Na mini scenie wystąpili soliści i towarzyszące im klasowe chórki. Wielkie brawa od sympatycznej publiczności otrzymali : GABRYSIA KONEFAŁ z kl. VII b, IZA SAMOŁYK z kl. VII a, GABRYSIA KOŁEK z kl. IV c, MILENKA BONARSKA z kl. IV c, MAJA CZAJKA z kl. IV b, DARIA WOJCIECHOWSKA z kl. V b, GABRYSIA PANEK z kl. V b, WIKTORIA SUDOŁ z kl. V b, NIKOLA TELWAK z kl. V b, MELANIA KRUSZELNICKA z kl. VI b, MADZIA ZŁOTORZYCKA z kl. VI a, WERONIKA KULIGA z kl. III a oraz MAJA KWASS z kl. III a.
Wszyscy miło spędziliśmy czas przy zróżnicowanym repertuarze wokalnym. W ten sposób uczciliśmy w tym roku Święto Muzyki.

zobacz zdjęcia

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl