• Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9
  • Szkoła nr 9

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do uczniów. Kliknij poniższy link - czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do rodziców. Kliknij poniższy link- czytaj całość -

W tym dziale znajdziesz wszystkie informacje skierowane do nauczycieli - czytaj całość -

INTEGRUJĄCE PRZEDSTAWIENIE
Wpisany przez Administrator   
środa, 15 czerwca 2016 09:24

Zobacz film

INTEGRUJĄCE PRZEDSTAWIENIE

Uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawczyniami panią mgr Jolantą Mianowską i panią mgr Ewą Garboś-Kołek, przygotowali i wystawili inscenizację wiersza Jana Brzechwy  „Na straganie”. Zaproszono zaprzyjaźnionych przedszkolaków z „9”. Uczniowie niepełnosprawni i pełnosprawni z zaangażowaniem przygotowali występ. W czasie inscenizacji  świetnie i przekonująco odegrali swoje role. Barwne stroje przygotowane przez rodziców, dodatkowo uatrakcyjniły adaptację wiersza  „Na straganie”.

 

Szkoła Podstawowa nr 9, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wiejska 4, tel: (15) 823 - 75 - 85, sp9tarnobrzeg@wp.pl