INTEGRUJĄCE PRZEDSTAWIENIE
środa, 15 czerwca 2016 09:24

Zobacz film

INTEGRUJĄCE PRZEDSTAWIENIE

Uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawczyniami panią mgr Jolantą Mianowską i panią mgr Ewą Garboś-Kołek, przygotowali i wystawili inscenizację wiersza Jana Brzechwy  „Na straganie”. Zaproszono zaprzyjaźnionych przedszkolaków z „9”. Uczniowie niepełnosprawni i pełnosprawni z zaangażowaniem przygotowali występ. W czasie inscenizacji  świetnie i przekonująco odegrali swoje role. Barwne stroje przygotowane przez rodziców, dodatkowo uatrakcyjniły adaptację wiersza  „Na straganie”.